U Šialenca


Ahojte! :)

Už je to nejaký ten piatok, čo sme pripravovali tento projekt a teraz je čas ísť s ním na svetlo.

Možno to niektorí z vás už postrehli a možno niektorí aj nie, mám veľmi rada staršie knižky a celkovo knižky kúpené v antikvariátoch. Pre mňa to má určité čaro a zároveň môžem povedať, že ušetrím pri kúpe neskutočné peniaze. Veď predsa nejde ani tak o obal, kvôli čomu si knižku kupujem, ale o príbeh samotný.

Práve z vyššie uvedeného dôvodu som neskutočne šťastná, že sa mi naskytla možnosť spolupráce s jedným antikvariátom, ktorý už možno mnohí z vás poznajú. 

Antikvariát u Šialeného knihomoľa  som zaregistrovala relatívne nedávno, ale aj napriek tomu som si ho pridala na zoznam miest, ktoré pravidelne navštevujem. Často tu nachádzam knižky, ktoré som si už dlho chcela kúpiť. Čo je však perfektné je to, že tu nenájdete iba staré knihy, ktoré majú tak 50 rokov, ale aj novšie a vo veľmi dobrom stave, čo poteší nejednu dušičku. :)

Pre milovníkov kníh sa antikvariát rozhodol poskytnúť 10% zľavu z každého nákupu na mňa, ako knižného blogera. Stačí zadať do kolónky zľavový kód PAPIEROVYSVET10 a automaticky vám načíta zľavu. :)

Tento kupón môžete používať neobmedzene na každý jeden nákup.

Taktiež nezabudnite sledovať Antikvariát u Šialeného knihomoľa na Instagrame a Facebooku, aby vám neunikla žiadna novinka. Máte tam možnosť pozrieť si knižky ešte pred tým, ako sa dostanú na web. 

Verím tomu, že aspoň niekoho to poteší a budem dúfať, že budete mať šťastnú ruku pri nakupovaní a podarí sa vám uchmatnúť vytúžené knižky. <3
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára